© COPYRIGHT 2012. TARASY WROCŁAW - Wykonanie i montaż tarasów z drewna egzotycznego, układanie kostki brukowej, kamień ogrodowy, onstrukcje drewniane, altany drewniane

O nas

Od 2007 roku dostarczamy naszym klientom  rozwiązania z zakresu architektury ogrodowej realizowane na zamówienie wg najwyższych światowych standardów jakościowych i wzorniczych.

Nasi klienci korzystają z zaprojektowanych i wykonanych przez naszą firmę produktów czerpią przyjemność z otaczającego ich świata. Wypoczynek na tarasie z drewna, grillowanie z przyjaciółmi w altanie pozwala na chwilę relaksu i wypoczynku po dniu pracy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów dbamy o to, aby nasze produkty były dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.
W trakcie procesu projektowania nie zapominam, aby takie elementy jak drewutnie, domki narzędziowe oprócz walorów estetycznych były praktyczne w codziennym użytkowaniu.
Duże doświadczenie w zagospodarowywaniu przestrzeni wokół domu, jednostek publicznych pozwala nam na fachowe dworactwo w zakresie naszych usług.
Pozwól nam pomóc w spełnieniu Twoich marzeń o harmonijnym świecie wokół Ciebie.

Ekipa Trawaricy!